Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Разяснения.

Go down 
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Разяснения. Empty
ПисанеЗаглавие: Разяснения.   Разяснения. Icon_minitimeСъб Юни 04 2011, 07:13

Първото, което новите потребители трябва да направят е прочетата правилата на форума и ествествено съответните наказания. След това трябва да се запознаят с характеристиката на видовете. Там ще намерите всичко, което ще ви е необходимо да знаете за расите в играта.
Когато изберете расата остава само да си направите герой в съответната тема и да изчакате одобрение.

При избирането на ликове на героите трябва да погледнете по-надолу в тази тема. Разрешени са само два героя с един и същ лик. Ако не искате лика, с който сте регистрирани да се повтаря трябва да го спомене в поста с героя си.

Заети ликове.
*Зачертаните са забранение за повтаряне.
ВеРоника Марс - Сара Мишел Гелар
Ванеса Прайд - София Буш
Вероника Кълън - Одет Юстман

Алис Кълън - Ашли Грийн
Бела Кълън - Кристен Стюард

Катерина Петрова - Нина Добрев
Angela Summers - Susan Coffey
Ейдриън Ивашков - Чад Майкъл Мъри
Катрин - Адриана Лима
Фейт Марс - Джесика Алба

Ако не виждате името си в този списък, значи не ви смятам за редовен потребител. Започнете да водите РП и ми драснете едно ЛС.

Повечето герои от Кълън са заети, но тъй като потребителите не са редовни официално освобождавам всички с изключение на Бела Кълън и Алис Кълън.
Свободни са: Ренесме, Едуард, Джаспър, Емет, Есме, Розали и Карлайл. Който иска да е с някой от тях да ми пише ЛС.

При възникнали въпроси пишете ЛС на мен или някой от админите и модараторите или в съответната тема

Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
 
Разяснения.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Добре дошли :: Правила-
Идете на: