Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Старото гробище

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Старото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Старото гробище   Старото гробище - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 04:29

First topic message reminder :

Старото гробище - Page 2 L1199925357dsc9508web


Последната промяна е направена от ВеРоника МаРс на Вто Май 24 2011, 05:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Старото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старото гробище   Старото гробище - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25 2011, 01:22

Нацупих се леко.
-Хей, защо си прибра крилете? Харесваха ми... - Погледнах я намусено и се замислих над думите и.
-Още веднъж ти благодаря за предложението и определено ще го обмисля, но за сега предпочитам да си стоя на земята. - Засмях се. Не бях най земния човек на света и за това думите ми прозвучаха още по странно. Ухилих се докато си мислех всичко това, а и реших, че няма смисъл да се цупа за крилата. Бяха уникални, но все пак не можех да ги зяпам постоянно.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Ангел
Ангел
Катрин


Местожителство : Едемската градина, Форкс
Брой мнения : 47
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Старото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старото гробище   Старото гробище - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25 2011, 03:24

-Мисля, че е време да си вървя. Беше ми приятно да се запозная с теб Ейдриън. Надявам се да се видим отново някой ден. - Този път думите излизаха от устата ми монотонно. Усмивката вече не озаряваше очите ми. Не знаех какво повече да кажа. Почвах да се чувствам глупаво и не на място. Обърнах се и почнах да се отдалечавам бавно. Нямах намерение да се връщам в рая или да ида на конкретно място... по скоро щях само да вървя. - До виждане...
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Старото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старото гробище   Старото гробище - Page 2 Icon_minitimeСря Май 25 2011, 03:41

Погледнах я объркано. Не знаех какво и стана, но и прецених, че не е моя работа. Явно я бях засегнал с отказа ми да се кача в рая, но просто не исках, очаквах да ме разбере.
-Чао. - Подвикнах след нея и се поогледах. Не ми стоеше повече в гробището и също тръгнах на някъде. Нямаше конкретно място накъдето да отивам, а и не ми трябваше. Щях да разгледам и останалата част от града и без това бях стоял прекалено дълго на гробището.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старото гробище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старото гробище   Старото гробище - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Старото гробище
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Мрачната част на града-
Идете на: