Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спалнята на Алис и Джаспър

Go down 
АвторСъобщение
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Спалнята на Алис и Джаспър Empty
ПисанеЗаглавие: Спалнята на Алис и Джаспър   Спалнята на Алис и Джаспър Icon_minitimeНед Сеп 13 2009, 22:21

Първоначално се влизаше в голяма, добре обзаведена стая. Алис и Джас не я ползваха като спалня, макар че и там имаше легло.
Спалнята на Алис и Джаспър Ssb_1

Стаята със синя светлина. Алис и Джаспър я ползваха за спалня.
Спалнята на Алис и Джаспър Y0zltqalkw4kskxqy5wpn5l7uhf26pp20ogbfx

Банята
Спалнята на Алис и Джаспър 071108-0312-abasementap2


Последната промяна е направена от Алис Кълън на Сря Сеп 30 2009, 19:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Спалнята на Алис и Джаспър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Алис и Джаспър   Спалнята на Алис и Джаспър Icon_minitimeПет Сеп 18 2009, 09:55

Влязохме в стаята почти на бегом. Джаспър осещаше напрежението ми и за това не казваше нищо. Седнах на леглото и опрях ръце в слепоочието си. Виждах 6 човека.. вампира. Едното момиче вървеше сякаш в плен. Изглеждаше ми позната, но не знаех от къде. Вървяха към нас. Не бързаха, внимаваха. Обмисляха старатегията. Един от тях сякаш вървеше начело... Но кои бяха те? Защо идваха при нас. Коя беше пленницата... Джаспър видя че отпуснах ръце и дойде при мен. Обви нежно ръка около талията ми и ме попита какво става. Разказах му видението си... Нещо не беш наред. Бях сигърна че не съм виждала това момиче, но все пак я познавах. Чувах приглушения глас на останалите в хола. Всички ми вярваха, естествено, но се чудеха какво става. Бяха много объркани. Аз също.
-Хайде Джас, да се върнем в хола. Другите трябва да разберат какво става. - Изтреляхме се бързо от стаята.
Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на Алис и Джаспър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Алис и Джаспър
» Спалнята на Аня
» Спалнята на Розелин
» Спалнята на Създателя
» Спалнята на Едуард и Бела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Къщи :: Имението Кълън-
Идете на: