Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трапезарията

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Сеп 13 2009, 20:38

Тук семейството правеше обичайните си съвещания (семейни събрания).

Трапезарията 699_big
Върнете се в началото Go down
Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс
Бела Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 166
Join date : 15.09.2009
Age : 28

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeЧет Сеп 17 2009, 06:33

Алииис!-обикалях къщата аз.
-Някъде отвън-каза ми Емет.В този миг Алис дойде до масата.-Или пък вътре.-разхили се той.
-Алис, жадна съм, хайде в гората-Очите ми светеха. Хайде, Хайде.
-Ама защо аз?
-Ами последния път само ние не ходихме. Не си ли жадна-вдигнах вежда
-Ами, да...-дръпнах я навън.
-Къде ще отидем?
-Амииии в гората, но по нависоко.
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeЧет Сеп 17 2009, 06:46

-Оф... Бела не знам... имах планове за вечерта... не може ли да идем утре? Толкова ли си жадна. - Загледах се в пространството. Всъшност с Джас бяхме решили да прекараме вечерта заедно и не исках да мъ отказва. Беше казал че ще ми казва нещо много важно, но по някаква причина не можех да видя какво. За толкова години той се бе научил да противодейства на виденията ми...
Върнете се в началото Go down
Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс
Бела Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 166
Join date : 15.09.2009
Age : 28

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeЧет Сеп 17 2009, 07:08

-Амии, хубаво тогава, отивам сама.-тръгнах към вратата и Алис ахна. Едуард моментално се оказа до мен.Ъ?
-Ти. никъде. няма. да. ходиш.-каза Едуард с възможно най-нежен глас
-Ама аз...
-Бела, просто недей!-Алис беше до мен.Гледаше ме с поглед "ако излезеш, ще те върнем"
-И защо? Какво видя, Алис?-с Едуард се гледаха...странно-Алис? Едуард!
-Ами, Алис видя нещо в бъдещето. Хайде, ела. Мился, че в хладилника има още от животинската кръв
-Ама...-той се обърна, държейки ме за раменете. Използваше цялата сила на очите си.-Обещай ми, че днес няма да излизаш. Моля те?-уф! Мразех така...
-Обещавам...добре, добре, ще пускам корени тук, хубаво!
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeЧет Сеп 17 2009, 18:43

При обикновенни обстоятелства щях да се разхила, но сега дори не можех да се усмухна. Най-лошото от всичко бе че не виждах ясно. Замислих се за момент и за развиках.
-Карлайл, Есме, Ем, Роуз, Неси, Джаспър. - Знаех че може и да не викам, но не можех да оворя спокойно. За секънди всички се озоваха окло мен. Джас обво ръце около талита ми и зашепна в ухото ми.
-Какво става Алис? Защо си толкова напрегната? - Поклатих глава. Притичах до хола и спуснах металнитя прозорци. Върнах се обратно пир втрещеното ми семейство. Поех си дълбоко въздух и заговорих.
-Всички да идат в хола. Никой да не излиза от там. Емет и Едуард, погрижете за всичко което трябва. Останалите, слушайте иг. Неси, обади се на Джайк и му кажи никой от тях да не припарва да земите ни. Не ме интересува как ще о убедиш, но трябва да го направиш. Джаспър идваш с мен. - Останалите ме погледнаха втрещено.
- Едуард, нищо не им казвай за сега. Внимавай за Джайк и никой да не ме прекъсва. Ясно? - Ед кимна с очи. Хванах Джас за ръката и го повлякох към стаята ни. Охх всичко беше така мътно....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трапезарията
» Трапезарията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Къщи :: Имението Кълън-
Идете на: